Üldinfo

Eesti Audi Klubi on Eestis juba 2002 aastast tegutsenud autoklubi. Põhilise infovahetuskohana kasutatavasse internetifoorumisse foorum.audiclub.ee on tänaseks registreerunud ligi 30.000 kasutajat. Enamik abivajajaid on sealt oma muredele kiire vastuse saanud. Leidub ju alati keegi, kes varem sama probleemiga kokku puutunud ja valmis oma teadmisi jagama on.

Suviti on toimunud ühised suvepäevad, niisama kogunemised ja mitmed sõiduüritused – AC Mile/One Mile Challenge, kus selgitatakse välja suurima lõppkiirusega auto, AC Track Day oma auto kurvisuutlikkuse testimiseks ning kevadel ja sügisel AC Drag, kus võetakse omavahel mõõtu veerandmiili (402m) läbimises. Igal talvel on sportlikumad audiomanikud oma valdavalt nelikveolised sõidukid jääradasid lihvima viinud.

Kõik see on loonud võimsa klubilise ühtekuuluvustunde – pole harvad juhtumid, mil vahepeal järele proovitud teist marki auto on uuesti maha müüdud ja jälle Audi tagasi ostetud puhtalt seepärast, et klubi tegemistest mitte kõrvale jääda.

Eesti Audi Klubi eesmärkideks on:

  • ühendada sarnaste huvidega inimesi
  • erinevate ürituste korraldamine
  • info vahendamine ja jagamine
  • klubi liikmetele soodustuste pakkumine