- klubist - audi - foorum -
  esileht
audi ajalugu
kronoloogia
mudelitest
 - väikesed
 - B-kered
 - C-kered
 - D-kered
 - muud
*Lehekülg on täiendamisel

Audil on läbi aegade olnud rohkelt väga erinevaid mudeleid nii väljanägemiselt kui olemuselt. Kõiki neid siin veebilehel üles märkida oleks ilmselt liialt keeruline ja ka kõvasti aega- ja vaevanõudev töö. Nõndasiis üritame siin esitada üldistatuma ülevaate Eestis enimlevinud keredest ja nende populaarsematest mudelitest.

Lühidalt ja tutvustavalt siis: keskmised Audid ehk B-kered ehk kuni 1995 aastani Audi 80 ja 1995-tänapäevani Audi A4 nime kandvad masinad. Suured Audid ehk C-kered ehk kuni 1994 aastani Audi 100/200 ja praeguse hetkeni Audi A6 nimelised autod. Veel on esindatud näiteks luksusklassi kuuluvad D-kere (V8, A8), väikeaudid kellel ühine keretähis puudub (A3, TT). Veidi ka Audi (linna)maasturitest Allroad ning Q7.

Kui on huvi (või omapoolset materjali) mõne siin mitteesitatud mudeli kohta siis lugejatepoolne abi on alati teretulnud!

Kõik siin alamlehekülgedel esitatud info on kokku korjatud (otseloomulikult) põhiliselt internetiavarustest ja seega ei pretendeeri absoluutsele tõele. Kui leiate midagi ebakorrektset või oskate mingil teemal täpsmalt kaasa rääkida, võtke ühendust meie webmasteriga.